Zadzwoń 

Więcej, niż jazda konna...

Klub Jeździecki Wiki, to wiele możliwości w jednym miejscu.
Ośrodek położony jest w Łodzi w bliskim sąsiedztwie Lotniska im. Władysława Reymonta. Profesjonalni instruktorzy PZJ, służą pomocą zarówno początkującym jak i zaawansowanym jeźdźcom.
Prowadzimy jazdę rekreacyjną oraz treningi skokowe jak i ujeżdżeniowe.
Klub posiada niezbędne zaplecze w postaci 2 ujeżdżalni zewnętrznych oraz krytej ujeżdżalni. Bliskość Parku Uroczysko Lublinek, umożliwia organizację wyjazdów w teren (tylko dla osób poruszających się w trzech chodach

Zapisanie się na zajęcia z jazdy konnej jest równoznaczne zapoznaniem i zaakceptowaniem regulaminu Klubu Jeździeckiego Wiki 

Klub Jeździecki

Klub Jeździecki Wiki to miejsce dla każdego, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę jeździecką oraz dla każdego, kto chce doskonalić swoje umiejętności.
W naszym ośrodku uczymy bardzo trudnej sztuki, jaką jest jeździectwo, wszystkie nasze konie stępują, kłusują i galopują. Nie skręcają od szarpania tylko od prawidłowego użycia dosiadu łydki i na końcu ręki. Nie uczymy wożenia się tylko klasycznego jeździectwa, gdzie sukcesy odnosi się po latach ciężkiej i wytrwałej pracy.
Nie uczymy skoków przez przeszkody, nikogo kto nie zna podstaw ujeżdżenia i nie umie z nich korzystać. Wszystkie konie są mądre i znoszą z cierpliwością, której brak ludziom, uczących się jeźdźców.
Nie prowadzimy przejażdżek i nie wsadzamy dzieci na konia do zdjęć.

Pragniemy, aby nasi klienci mogli powiedzieć, że uczą się sztuki, w której liczy się cierpliwość i zapał oraz poszanowanie dla konia. Wszystkich, którzy naprawdę chcą nauczyć się jeździć konno, gorąco do nas zapraszamy. Małgorzata Kielek


Zajęcia rekreacyjne.Nauka jazdy konnej to jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających zaangażowania etapów jeździectwa wymaga on odpowiedniego wsparcia oraz pomocy wykwalifikowanych i wymagających szkoleniowców, których znajdziecie Państwo w naszym ośrodku.Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie dobrych chęci oraz min 140 cm wzrostu i nie więcej niż 90 kg wagi. 


Zajęcia sportowe.Zajęcia sportowe skierowane są do jeźdźców, którzy nie boją się ciężkiej pracy nad doskonaleniem swoich umiejętności. A zdobyte już umiejętności pozwalają na dalsze rozwijanie.Zajęcia sportowe prowadzone są w grupach cztero i pięcio osobowych, a także indywidualnie. 

Hotel dla koni

Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu dla koni   (duże, nowoczesne, widne boksy 3 m/4 m normy UE),  oddzielna siodlarnia, myjka wewnętrzna, indywidualne wybiegi,  szatnia, pralnia, łazienka z prysznicem (ciepła woda), aneks kuchenny. Część jeździecka ogrzewana.

Adres

93-467 Łódź
Prądzyńskiego 120
tel. 504 270 174
email: klubjezdzieckiwiki@gmail.com

Przelewy 

Janusz Andrzejewski
50 1020 5558 1111 1372 1240 0085.