Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu dla koni 10 miejsc ( duże boksy 3 m/4 m normy UE) ponadto posiadamy monitoring dzięki któremu istnieje możliwość oglądania swojego pupila przez internet, myjka, duże wybiegi, przestronna siodlarnia, szatnia, łazienka z prysznicem (ciepła woda), aneks kuchenny. Część jeździecka ogrzewana .
                    

Konie są dla nas najważniejsze. Wszyscy którzy nas znają wiedzą doskonale, że konie są częścią naszej rodziny, wyznajemy zasadę " szczęśliwy koń to koń na wybiegu, który wraca do suchej i czystej stajni" , dlatego nasi podopieczni spędzają maksymalną ilość czasu na wybiegach. 
Pragniemy aby nasz ośrodek był nie tylko miejscem w którym można zostawić konia pod fachową opieką, ale również miejscem gdzie w miłym gronie spędzimy przyjemnie czas.
Największym naszym atutem jest położenie , znajdujemy się w mieście (bo raptem 10 min jazdy samochodem od centrum, komunikacja miejska też dociera ) a prawie jak na wsi. Nasza stajnia leży na Łódzkim Szlaku Konnym, wystarczy wyjechać ze stajni i już po 15 min. jesteśmy na zielonych łąkach idealnych na galopady.